Militária

Tételek száma: 97

1908. Bosznia-Hercegovina Emlékérem Br kitüntetés mellszalaggal (36mm) T:1-,2 Hungary 1908. Bosnia and Herzegovina Medal Br decoration with ribbon (36mm) C:AU,VF NMK 274
31771.

1908. "Bosznia-Hercegovina Emlékérem" Br kitüntetés mellszalaggal (36mm) T:1-,2 Hungary 1908. "Bosnia and Herzegovina Medal" Br decoration with ribbon (36mm) C:AU,VF NMK 274

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
~1910-1920. Fém havasi gyopárt ábrázoló hegyivadász fajdkakastoll tartó jelvény (36x12mm) T:2  ~1910-1920. Metal Edelweiss-shaped Gebirgsjäger (mountain unit) black grouse feathers holder badge (36x12mm) C:XF
31772.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1-,2 Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilded Br decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 275.
31773.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1-,2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilded Br decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 275.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 275.
31774.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 275.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.
31775.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with original ribbon C:XF NMK 275.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU NMK 275.
31776.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" war metal decoration with original ribbon and thin ribbon C:AU NMK 275.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Zn decoration without ribbon C:VF NMK 275.
31777.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Zn decoration without ribbon C:VF NMK 275.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1913-1916. Mozgósítási Kereszt és Károly-csapatkereszt kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1913-1916. original ribbon of the Commemorative Cross and Charles Troop Cross decoration in good condition NMK 275., 295.
31778.

1913-1916. "Mozgósítási Kereszt és Károly-csapatkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1913-1916. original ribbon of the "Commemorative Cross and Charles Troop Cross" decoration in good condition NMK 275., 295.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF  NMK 131.
31779.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on edge, with modern ribbon. Sign: Leisek C:XF NMK 131.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Leisek + 1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem permen jelzett, ezüstözött Br kitüntetés, eltérő kialakítású füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés, hiányos mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on edge, with ribbon. Sign: Leisek + 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn + 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class hallmarked, silver plated Br decoration, with different style ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn + 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal, with separate, deficient ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU,XF NMK 131., 133., 137.
31780.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Leisek + 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" permen jelzett, ezüstözött Br kitüntetés, eltérő kialakítású füllel, mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés, hiányos mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on edge, with ribbon. Sign: Leisek + 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn + 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" hallmarked, silver plated Br decoration, with different style ear and ribbon. Sign.: Tautenhayn + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal, with separate, deficient ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU,XF NMK 131., 133., 137.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2-,2 ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon + 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF,XF edge error NMK 133., 137.
31781.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2-,2 ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF,XF edge error NMK 133., 137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorún BBA, a tűn BACHBRUCH gyártói jelzéssel (46x46mm) T:1- / Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration, with BBA makers mark on the reverse side of the wreath and BACHBRUCH on the needle (46x46mm) C:AU  NMK 290.
31782.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon koszorún "BBA", a tűn "BACHBRUCH" gyártói jelzéssel (46x46mm) T:1- / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "BBA" maker's mark on the reverse side of the wreath and "BACHBRUCH" on the needle (46x46mm) C:AU NMK 290.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft