1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül T:2
Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration without ribbon and hallmark C:XF
NMK 326.