Japán 1999. "Pokémon 2000 - Bízz az erőben" aranyozott Br érem eredeti, sérült tokban (49mm) T:1
Japan 1999. "Pokémon: The Movie 2000, The Power of One / Pocket Monsters the Movie: Revelation Lugia" gilt Br medallion in original, but damaged case (49mm) C:UNC