Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2216680
11393
377
Sculptures, statuettes, plaques
Favágó, faragott fa szobor, m: 25 cm 2221200
11394
377
Bárány Edit (?-): Magányos farkas. Bronz, kő talapzaton, hátoldalán jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2221966
11395
377
Fém lovas szobor, mozog, 19x12,5 cm 2225073
11396
377
Kiss László (1949-): Női akt. Terrakotta, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft