Fegyver- és Gépgyár Rt (FÉG): Szabatos szerszámgépek jegyzéke. Illusztrált katalógus magyar és német nyelven. 247 p. Kiadói arahyozott és dombornyomott egészvászon kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.