1914 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XII. évf. 1-10. sz. Bekötött papírborítókkal, a hátsó borítók belsején vasúti menetrendekkel. Kiadja: Regnum Marianum. Bp., Élet-ny. Félvászon-kötésben, egy kijáró lappal.
1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] XVII. évf. 1-4. füzet. (Egy füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben,szétvált kötéssel, szakadt borítóval, felvágatlan példány.
1916 A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője az "Ethnographia" melléklete. [Néprajzi Értesítő.] XVII. évf. 1-4. füzet. (Egy füzetben. Teljes.) Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. Papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, felvágatlan példány.