cca 1893 össz. 3 db vasút témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából: A svábhegyi fogaskerekű vasut Budapesten, kissé sérült + A M. Kir. Államvasutak budapesti Nyugati pályaudvarának csarnoka, hátoldalán A M. Kir. Államvasutak budapesti Keleti pályaudvarának csarnoka + A M. Kir. Államvasutak budapesti Nyugati pályaudvarának csarnoka, hátoldalán A M. Kir. Államvasutak budapesti Keleti pályaudvarának csarnoka, teteje vágva
cca 1893 össz. 3 db szőlőbetegségekkel kapcsolatos térkép és nyomat a Pallas Nagy Lexikonából: A filloxera elterjedése Magyarországon, térkép, 21x26,5 cm + Peronoispora betegség a szőlőn, nyomat + A szőlő filoxerája, nyomat
cca 1898 Albrecht Dürer: Krisztus a keresztfán, Pallas Nagy Lexikon színes illusztrációja, litográfia, paszpartuban, papírlapra ragasztva, a szélén kis hiánnyal, 20x14 cm