Nyomtatványok

Tételek száma: 327

cca 1893 Budapesti épületek, Pallas Nagy Lexikona, 8 db nyomat
13096.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1893 össz. 3 db vasút témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából: A svábhegyi fogaskerekű vasut Budapesten, kissé sérült + A M. Kir. Államvasutak budapesti Nyugati pályaudvarának csarnoka, hátoldalán A M. Kir. Államvasutak budapesti Keleti pályaudvarának csarnoka + A M. Kir. Államvasutak budapesti Nyugati pályaudvarának csarnoka, hátoldalán A M. Kir. Államvasutak budapesti Keleti pályaudvarának csarnoka, teteje vágva
13097.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1893 össz. 3 db szőlőbetegségekkel kapcsolatos térkép és nyomat a Pallas Nagy Lexikonából: A filloxera elterjedése Magyarországon, térkép, 21x26,5 cm + Peronoispora betegség a szőlőn, nyomat + A szőlő filoxerája, nyomat
13098.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1893 Az ember csontváza I-II. és a hasüri szervek, Pallas Nagy Lexikona, 3 db nyomat
13099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1894 Bp., A földalatti villamos vasút tárgyában Budapest székesfővárossal kötött szerződés, 16p
13100.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
20
1896-1937 Pénzügyminisztériumi szabályzatok: 1896 Szolgálati szabályzatok gyűjteménye, 171 p. megviselt állapot, + 1937 Pénzügyigazgatóságok, stb.. alá tartozó fogalmazási tistviselők rangsorozati névjegyzéke. 50 p .
13101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1896 Esztergom szab. kir. város római katolikus elemi népiskolák növendékei által előadott ezredévi ünnepség sorrendje, hajtott
13102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1896 Meghívó az Esztergomi Katolikus főgimnázium millenniumi ünnepségére, hajtott
13103.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1898 Ékítmények III. (Renaissance.), Pallas Nagy Lexikon színes illusztrációja, litográfia, paszpartuban, 22x14 cm
13104.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1898 Albrecht Dürer: Krisztus a keresztfán, Pallas Nagy Lexikon színes illusztrációja, litográfia, paszpartuban, papírlapra ragasztva, a szélén kis hiánnyal, 20x14 cm
13105.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1898 Csomók, Pallas Nagy Lexikon illusztrációja, paszpartuban, a szélén javított, 22x13 cm
13106.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1898 Görög szobrászat III., Pallas Nagy Lexikon illusztrációja, paszpartuban, 23x14 cm
13107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft