Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2124887
11335
377
Antique
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm. 2088532
11336
377
Antique
Antik puttó, faragott fa büszt, jelzés nélkül, 9,5×8 cm 2158884
11337
377
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csattal / Freemason apron Silk. leather 40x35 cm 2132033
11338
377
28000
Antique
1939 The Automobile Association - London Pilota Picnic krómozott, feliratozott fém hamutál. / Chromed metal ashtray. m: 10 cm 2121880
11340
377
Antique
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm 2137052
11341
377
15000
Antique
Régi japán fa ékszeres doboz. Festett, plasztikus figurális díszítéssel. Csont és gyöngyház berakással. Belsejében szövet béleléssel és helyéről elmozdult tükörrel. Doboz kopott, éleinél kisebb sérüléssel. 9x18x24,5 cm. 2200889
11342
377
120000
Antique
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2104937
11343
377
34000
Antique
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm 2158829
11344
377
200000
Antique
cca 1890 Antik francia kandalló óra szett. 3 darabos.
Bronz, márvány talapzat, jelzett: "La Surprise par. Aug. Moreau, Mille d'Or" cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2138965
11345
377
Antique
Madaras, virágos, csigás keleti motívumokkal díszített ón tálka, sérült, hiányos, 9,5x25,5 cm 1864014
11346
377
50000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm 911310
11347
377
Antique
Gazdagon díszített antik asztali fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 23×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: