https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Stein-Aurel-1862-1943-Nagy-Sandor-nyomaban-Indiaba-Ford-Halasz-Gyula-Magyar-Foldrajzi-T~II2215967
2215967
15018
377
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Stein Aurél (1862-1943): Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin, 1 t. (cÃmkép)+183 p.+32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit