15092.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Rokolya Gábor: Az első rozsnyói közjegyző. Dr. Markó Sándor élete és munkássága. Bp., 2011, Magyar Országos Közjegyzői Kamara. Nagyon gazdagon illusztrált. Aranyozott egészvászon kötés, kiadó papír védőborítóval