15019.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Mikecs László: Csángók. Bolyai Könyvek. Bp., [1941], Bolyai Akadémia-Turul,(Jövő-ny.), 412 p.+VIII (fekete-fehér fotók) t.+ 5 (térkép-melléklet) t. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.