Ismeretlen világok c. sorozat 4 kötete:
Juri Szemjonov: Szibéria megh... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Ismeretlen-vilagok-c-sorozat-4-kotete-Juri-Szemjonov-Sziberia-meghoditasa-Fordit-Nyir~II2119551
2119551
15124
377
Books: Travelling, Local History
Leírás: Ismeretlen világok c. sorozat 4 kötete:
Juri Szemjonov: Szibéria meghódítása. Fordít.: Nyíreő Éva.;
Josef Frank: Vadnyugat úttörői. Ford.: Máthé György.;
Harwood Steele: Canada sarki tájain. Ford.: Halász Gyula.;
A. E. Johann: Bolyongások New Yorktól Alaskáig. Ford.: Nyíreő Éva.; Bp.,[1940-1941-1942], Athenaeum, 341 p. + 8 t.;166+2 p.+8 t.;294 p.+ 8 t.;256+4 p.+ 8 t. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon, kissé kopott borítókkal.
: tánczos_gábor