15121.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.