Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 209

15000.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bozóky Gyula, pilismaróti: A Szentföld lelke. Négy szentföldi utam emléke. [Vác, 1933., Kapisztrán-ny., 637 p.+40 (kétoldalas fekete-fehér fotók) + 2 (kétoldalas térképek.) Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, némileg foltos borítóval, hiányzó címlappal, egyébként jó állapotban.
15001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fél Edit-Hofer Tamás: Mi, korrekt parasztok... Hagyományos élet Átányon. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák. 1. Bp., 2010., Korall, 479+2 p Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15002.

Fél Edit-Hofer Tamás: "Mi, korrekt parasztok..." Hagyományos élet Átányon. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák. 1. Bp., 2010., Korall, 479+2 p Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyarország történeti helységnévtára. Borsod Megye. (1773-1808.) Szerk.: Dr. Barsi János. Bp.-Miskolc, 1991,, Központi Statisztikai Hivatal-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Borsod megye térképével, 77x66 cm. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
15004.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Faragó Tamás: A múlt és a számok. Pest Buda és környéke népessége és társadalma a 18-20. században. Bp., 2008.,Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
15005.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Szarka János: A rotunda öröksége-2. A görög rítus nyomai a középkorban Sárospatakon és vonzáskörzetében B.-A.-Z. vármegyében. Miskolc, 2010.,(SzT. SZÍN-vonal-ny.) Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15008.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Régészeti tanulmányok Miskolc korai történetéből. Szerk.: Rémiás Tibor. Miskolc Város Történetének Dokumentumai. II. Miskolc, 1992.,(Debrecen, Piremon-ny.) Kiadói papírkötés.
15009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIII. Magyarország IV. kötete: Dunántúl. Bp.,1896, M. Kir. Államnyomda, XII+600 p.+1 t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, valamint egy színes képtáblával. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
15010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft