Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 59

Magyar gyógyszerkönyv. Pharmacopea Hungarica. Bp., 1888, Athenaeum, XVIII+716+2+XIX-XLV+51+5 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány sérült lappal, egy-két lapon javítással, foltos lapokkal, pár lapon bejelöléssel, jegyzettel.
17187.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
17188.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Előszóval ellátta: Dr. Bucsányi Gyula. Hajnal László grafikus rajzaival. Bp.,(1941), Novák Rudolf, 400 p.+ XVII színes táblával. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel (176/177.)
17189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Tomka Szászky [János], Ioannes: Introductio in orbis antiqui et hodierni geographiam... I. Posonii et Cassoviae, 1777. Landerer. [46] + 692 + [12] Rézmetszetű címkép nélkül, egy oldal hiánnyal.  Egy győri gimnáziumi tanár munkája a a világ földrajzi leírásáról az összehasonlító földrajz eszközeivel. Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.
17190.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Öveges József: Világvége? - Világbéke! Atombomba. Az atomenergia felszabadítása és jövője házilag végezhető kísérletekkel, ábrákkal. Sík Sándor előszavával. Bp.,1946, Cserkészbolt. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papírborítóban.
17191.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tissot, Samuel: Avis au peuple sur sa santé. Troisieme édition originale, augmentée par lauteur. I-II.  Paris, 1767. S. Michel. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben. Érdekes természettudományi munka. / In sloghtly worn leather binding.
17192.

Tissot, Samuel: Avis au peuple sur sa santé. Troisieme édition originale, augmentée par l'auteur. I-II. Paris, 1767. S. Michel. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben. Érdekes természettudományi munka. / In sloghtly worn leather binding.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Völgyesi Ferenc: A hipnózis helye és alkalmazása a modern gyógyászatban. Bp., 1920., Garai-ny., 4+284 p. II. kiadás. Átkötött félvászon-kötés. A szerző, Dr. Völgyesi Ferenc (1895-1960) hipnóziskutató orvos dedikációjával.
17193.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17194.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17195.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
dr. Nemes Nagy Zoltán: Sexualpedagogia és ethika. Bp., é.n. Aesculap. Kiadói, megviselt papírkötésben
17196.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17197.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: