Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 55

dr. Mező Ferenc: Képek a magyar sport multjából 25 képpel. Dedikált Bignio Imre ezredes úrnak, volt kedves parancsnokomnak...Bp., 1926, Kiadói papírkötésben.
15585.

dr. Mező Ferenc: Képek a magyar sport multjából 25 képpel. Dedikált "Bignio Imre ezredes úrnak, volt kedves parancsnokomnak..."Bp., 1926, Kiadói papírkötésben.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dura Lajos: Magyar hegymászók a kaukázusban. Bp., 1988, Magyar Tájékozódási Futó Szöv.. 114 p. Kézirat gyanánt. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
15586.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15587.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium, 179 p. + 8 tábla. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
15588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1947 Magyar Sakkvilág. XXXII. évf. Rendkívüli szám. 1947. október. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 205-224 p.+1 t.
15589.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15590.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1948 Olimpiai zsebkönyv Ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban
15591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
dr. Ferenc Mező: Les jeux Olympiques modernes. Bp., 1956. Pannonia. Vászon kötésben, papír védőborítóval
15592.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés,
15593.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15594.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tollaslabda. Összeáll.: Fodor Endre, Rázsó Pál et alii. Bp., 1961., Közalkalmazottak Szakszervezete Budapesti Bizottsága. Kiadói papírkötés.
15595.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A labdarúgás zsebkönyve. 1959-60. Bp.,1959.,Sport. Kiadói papírkötés. Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. +Fradi csokipapír.
15596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: