Orosz nyelvű nagyméretű világatlasz. Moszkva, 1954, k.n. Kiadói egészv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~500016/Orosz-nyelvu-nagymeretu-vilagatlasz-Moszkva-1954-kn-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-kopot~II2221652
2221652
17459
377
Books: Other languages
Leírás: Orosz nyelvű nagyméretű világatlasz. Moszkva, 1954, k.n. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban, 51x34 cm
: karap_norbert