Olvashatatlan jelzéssel: Tengerszem. Olaj, vászon. Kopott, jobb sarkáb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Olvashatatlan-jelzessel-Tengerszem-Olaj-vaszon-Kopott-jobb-sarkaban-kisse-serult-fa-keret~II2221918
2221918
10480
377
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Tengerszem. Olaj, vászon. Kopott, jobb sarkában kissé sérült fa keretben. 31x40 cm.
: kozár_edit