Vadász Endre (1901-1944): Ma lettem 6 éves és Komáromi Anna a nevem. R... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~2/Vadasz-Endre-1901-1944-Ma-lettem-6-eves-es-Komaromi-Anna-a-nevem-Rezkarc-papir-jelzett-~II2219197
2219197
10606
377
Ex libris - small-graphics
Leírás: Vadász Endre (1901-1944): Ma lettem 6 éves és Komáromi Anna a nevem. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm
: ra
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: