Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~2/Nemes-Torok-Janos-1900-1980-Isten-hozott-MEGE-rezkarc-papir-jelzett-17x11-cm~II1985199
1985199
10610
377
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Nemes Török János (1900?-1980): Isten hozott "MEGE", rézkarc, papír, jelzett, 17x11 cm
: lászló_lili