Hollóházi porcelán korsó, "TSB - BM Központi Szervek" felirattal, matr... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Hollohazi-porcelan-korso-TSB-BM-Kozponti-Szervek-felirattal-matricas-jelzett-kopasokk~II2213675
2213675
11236
376
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Hollóházi porcelán korsó, "TSB - BM Központi Szervek" felirattal, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 11,5 cm
: karap_norbert