Drasche és Hollóházi porcelán sirály figurák, 3 db, kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Drasche-es-Hollohazi-porcelan-siraly-figurak-3-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomok~II2187878
2187878
11239
376
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Drasche és Hollóházi porcelán sirály figurák, 3 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
: kozár_edit