32013.
376. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
2 000 Ft
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, kissé sérült dísztokban T:2 NMK 549., 615.