Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 19

1935 Schumann Elisabeth Mozart-Schubert est koncertműsor. 16 p.
13385.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1932 Kodály gyermekkar est koncertműsor. 12p.
13386.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13387.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gábor Andor-Szirmai Albert: Fehér kabarédalok. Bp.,(1911.),Bárd Ferenc és Testvére, 112 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, szétvált kötéssel, megviselt állapotban.
13388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1933 Murgács Kálmán ötödik nótáskönyve. Bp., Nádor Kálmán Zeneműkiadó. Murgács aláírásával. Félvászon kötésben, kopottas állapotban.
13389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vargyas Lajos (szerk.): Kodály Zoltán - Közélet, vallomások, zeneélet. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
13390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Két régi nótáskönyv reprintje: A múlt idők nótáskönyve, Nóta szövegek
13391.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Matthias Kreienbrink Orgelbauwerkstätten vormals Ludwig Rolfing. Osnabrück-Hellern,(1962), Matthias Kreienbrink. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés.
13392.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Leonard Bernstein: Findings. New York,1982.,Simon and Schuster. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+Vágó Zsuzsanna, a Gondolat Könyvkiadó ügyintézőjének gépelt levele (,saját kezű aláírásával, a Gondolat kiadó fejléces papírján), Osztovits Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár, az Európa Könyvkiadó szerkesztője részére, melyben felkérik a könyv lektorálására.
13393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Peter Gammond: Opera - Képes Enciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
13394.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13395.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabolcsi Bence: Beethoven. Bp, 1948, Új Idők,(Singer és Wolfner.) Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13396.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft