1885 országos kiállításon nyert díj Paál Gergely bútorgyára Bp. Vi. Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500018/1885-orszagos-kiallitason-nyert-dij-Paal-Gergely-butorgyara-Bp-Vi-Szondy-utca-Uveges-ta~II2205929
2205929
12447
376
Historical documents, manuscripts
Leírás: 1885 országos kiállításon nyert díj Paál Gergely bútorgyára Bp. Vi. Szondy utca. Üveges tálka. Sérült d: 10 cm
: kozár_edit