Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212228
12015
376
Flea Market
Fém mikrométer 25-50 mm-ig, fa dobozban 2212256
12016
376
Flea Market
"Wilhelm Pieck Vagon és Gépgyár" zománcozott fém mozdony tábla, 7x20 cm 2207193
12017
376
Flea Market
"A világ drágakövei" nyers és csiszolt darabok papírlapon (aventurin, ametiszt, rózsakvarc, türkiz, stb.) 2215155
12018
376
Flea Market
Fertőd, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 3,5x4,5 cm 2215161
12019
376
Flea Market
Puszta, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 3,5x4,5 cm 2215170
12020
376
Flea Market
Honfoglalás, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 3,5x4,5 cm 2215173
12021
376
Flea Market
Esztergom, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 3,5x4,5 cm 2215204
12022
376
Flea Market
Országház, aranyozott miniatűr kép fa ékszerdobozon, belül béléssel, díszdobozban, kép: 4,5x6,5 cm, doboz: 10x12,5x4,5 cm 2211265
12023
376
Flea Market
Boxy. Antilop puderpamacs, vadbőrcípőkhöz, Bp., Benes Vince Vegyicikkek Gyár, eredeti dobozában, h: 14 cm, 15x5x2 cm 2211368
12024
376
Flea Market
2211362
12025
376
Flea Market
2 db régi öngyújtó és öngyújtóhoz való gyújtószerkezet, közte hiányos, az egyik kopott, 6x3,5 cm, 6x3 cm, gyújtószerkezet: h: 5 cm 2211662
12026
376
Flea Market
Strasszokkal díszített fém m andzsettagomb pár, hozzá tartozó nyakkendőtűvel,és tűzzománc díszítésű fém nyakkendőtű, tőrt formázó díszítéssel, valamint spirális díszítésű fém nyaklánc, nyaklánc: h: 42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft