Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2159142
11991
376
Flea Market
Art deco beépíthető / utazó mechanikus óra 9x8 cm 2152702
11992
376
Flea Market
Borostyán nyaklánc, h: 120 cm 2213343
11993
376
Flea Market
Tetováló készülék tű nélkül, 9×7 cm 2213270
11994
376
2200
Flea Market
2213273
11995
376
Flea Market
2211748
11996
376
Flea Market
Mutatós bizsu ékszer tétel, fülbevalók, karkötők, nyakláncok, jó állapotban 2211725
11997
376
Flea Market
Mutatós bizsu fülbevaló tételek, 10 pár, eredeti csomagolásukban, újszerű állapotban 2211727
11998
376
Flea Market
Mutatós bizsu fülbevaló tételek, 10 pár, eredeti csomagolásukban, újszerű állapotban 2211732
11999
376
Flea Market
Mutatós bizsu fülbevaló tételek, 8 pár, eredeti csomagolásukban, újszerű állapotban 2211736
376
Flea Market
Mutatós bizsu fülbevaló tételek, 8 pár, eredeti csomagolásukban, újszerű állapotban 2211767
12001
376
Flea Market
Emporio Valentini piros bőr pénztárca, kopásnyomokkal, 13×11 cm 2211465
12002
376
Flea Market
7 doboz borotvapenge + 3 db borotva dobozban, egyik doboz sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft