1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
A magyar művelődés története. I. köt. Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László tervezte. Bp., é.n., Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, sérült borítóban, ajándékozói bejegyzéssel