17162.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
10
Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Ford.: Dr. Pártos Zoltán,a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Bp., (1918), Dick Manó, 174+2 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon 1919-es tulajdonosi névbejegyzéssel.