https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben.  A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és  Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.
1
15650.

Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. Bp.,1960, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírkötésben. A hátsó szennylapon a 1967. szept. 6.-án játszó (Ausztria-Magyarország (1:3)) magyar válogatott 6 tagjának aláírásaival, Mathesz Imre, Varga Zoltán, Szücs Lajos, Ihász Kálmán, Albert Flórián, és Göröcs "Titi" János aláírával. Valamint 3 db magyar válogatottat ábrázoló újságkivágással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hencsei Pál-Fericsán Kálmán: Újpesti olimpikonok. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne számos neves újpesti olimpiai bajnokkal, olimpikonnal, köztük: Darnyi Tamás, Gyarmati Dezső, Halassy Olivér, Keleti Ágnes, Benedek Tibor és mások.
1
15651.

Hencsei Pál-Fericsán Kálmán: Újpesti olimpikonok. Bp., 2014., Újpest Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne számos neves újpesti olimpiai bajnokkal, olimpikonnal, köztük: Darnyi Tamás, Gyarmati Dezső, Halassy Olivér, Keleti Ágnes, Benedek Tibor és mások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2019 Fradi évkönyv. 2019 FTC Erkölcs, erő, egyetértés. Bontatlan állapotban
1
15652.

2019 Fradi évkönyv. 2019 FTC Erkölcs, erő, egyetértés. Bontatlan állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Czégány Pál szerk: Császár 75 - Képek és elfeledett történetek. Bp., 2016 FTC. bontatlan állapotban
1
15653.

Czégány Pál szerk: Császár 75 - Képek és elfeledett történetek. Bp., 2016 FTC. bontatlan állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
11
 
Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.
1
15654.

Potya (Nagy Béla): Fradisták fénykép albuma. Bp., 1985.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15655.

Fradi szakácskönyv. Bp., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.):  Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.
1
15656.

Diószegi - Györe - Kiss - Skultéty - Tarjányi - Tóth - Vígh (szerk.): Abony sportja a kezdetektől a nyolcvanas évek derekáig. H.n., 1993, k.n. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
15657.

Herzum János (szerk.): A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. H.n., 1939, k.n. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
1
15658.

Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Török Ferenc: Kokó, a király. Bp., 1999., Nyik-ki Bt. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.
1
15659.

Török Ferenc: Kokó, a király. Bp., 1999., Nyik-ki Bt. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kivágott címlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült
1
15660.

Leitner Ferenc: Bridge, Szórakozás. Tudomány. Sport. Bp., 1932, Szinházi Élet Boltja. (Viktória-ny.) 151 l. Szövegközti ábrákkal. Fűzve, kiadói borítóban. Gerince sérült

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Barcelona. A XXV. nyári olimpiai játékok könyve. Vitray Tamás olimpiai naplójával. Bp., 1992, Trio Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15661.

Barcelona. A XXV. nyári olimpiai játékok könyve. Vitray Tamás olimpiai naplójával. Bp., 1992, Trio Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz