Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1827057
15674
376
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1826958
15675
376
100
Versenyfutás az aranyéremekért. Máltai sakkolimpia. Szerk.: Bilek István. Bp.,1982, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1966718
15676
376
100
Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 2063679
15677
376
Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény. 2087058
15678
376
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2087055
15679
376
Fügedy Péter: Kilenc évtized piros-kék sikerei. 1911-2001. Bp.,2001, Vasas SC. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2088936
15680
376
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft