A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000017/Alan-Alexander-Milne-Micimacko-Ford-Karinthy-Frigyes-Ernest-H-Shepard-kepeivel-Bp-en~II2209573
2209573
17386
376
Books: Tales
Leírás: A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 122+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
: ekb