Szegedi szakácskönyv leírása azon ételeknek, melyek a Pálfy-féle rózsapaprikával a legízletesebben elkészíthetők. Szeged, 1908, Endrényi Imre. Kiadói papírkötésben, 16p.
Sós József: Magyar néptáplálkozástan. Bp., 1942., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat-Rózsvölgyi és Társa, 280 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé laza címlappal, a gerincen apró sérüléssel.
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.
Dr. Herczegh Sándorné - Dr. Leisen Erzsébet: Paprika a konyhában I. rész. Bp., é.n. Gergely István. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, gyűrött állapotban.
Szászné Bene Ilonka: Szakácskönyv. Gyergyószentmiklós, 1928., Sándory-Nyomda, 3-204 p. Átkötött egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal és címlappal, néhány szakadt lappal, kissé foltos lapokkal.
1939 Budapest Székesfőváros V. ker. Honvéd-utcai Cukrász, Sütő, és Molnár Szakirányú és Általános Jellegű Fiú Iparostanonciskola évkönyve. Közzétette: Bíró József. Bp., 1939., Iskola Igazgatósága,(Madách-ny.),15+1 p. Kiadói papírkötés.