Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 40

Szegedi szakácskönyv leírása azon ételeknek, melyek a Pálfy-féle rózsapaprikával a legízletesebben elkészíthetők. Szeged, 1908, Endrényi Imre. Kiadói papírkötésben, 16p.
17056.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
52
17057.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Tizenegyedik kiadás. Bp., 1929, Váncza és Társa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, hiányzó hátoldali borítóval és lapokkal. + D.-né Mittag Margit (szerk.): A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. II. A gyomor-, bél-, máj-, és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. Harmadik kiadás. Bp., 1938, Singer és Wolfner.
17059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói kopott félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17060.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VI. füzet. Pest, 1856, Herz János, 133 p. Kiadói papírkötésben, foltos.
17061.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kapitán Mária: 50 ebéd. Felelet: Mit főzzek? kérdésre. Bp.,1937, szerzői kiadás, 68 p. V. kiadás. Papírkötésben, kopottas állapotban, a borító sérült, foltos ragasztott.
17063.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17064.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szászné Bene Ilonka: Szakácskönyv. Gyergyószentmiklós, 1928., Sándory-Nyomda, 3-204 p. Átkötött egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal és címlappal, néhány szakadt lappal, kissé foltos lapokkal.
17066.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1939 Budapest Székesfőváros V. ker. Honvéd-utcai Cukrász, Sütő, és Molnár Szakirányú és Általános Jellegű Fiú Iparostanonciskola évkönyve. Közzétette: Bíró József. Bp., 1939., Iskola Igazgatósága,(Madách-ny.),15+1 p. Kiadói papírkötés.
17067.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft