3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
Kiss Arnold: Háború legendái. Gábor M. Mihály illusztráció. Bp., 1916., Universum Irodalmi Társaság, 1 t. +157 p.+11 t. Számos könyvdísszel, rajzos fejlécekkel. Kiadói, gazdagon aranyozott, párnázott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. Kiss Arnold (1869-1940) főrabbi, műfordító, költő, író. 1901-től a budai hitközség főrabbija. Az Országos Rabbiképző Intézetben a héber irodalmat tanította.