Randolph L. Braham: A magyar holocaust I-II. köt. Bp.-Wilmington,1988, Gondolat-Blackburn,470+1; 566+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bibliai az ifjúság és a család számára. I-II. kötet. + az I. kötet még egyszer. Bp., 1925. Izr. Magyar Irodalmi Társulat. kiadói papírkötésben.Egyik kissé sérült.
Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Pataki Mária-Pinter József: Zsidó kultúra és hagyomány. I. köt. Javne-könyvek. Új sorozat 1. Bp.,én.,Magyar Zsidó Közösségi Iskola Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.