Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Paulovits-Pal-1892-1975-Alkonyat-a-Tiszanal-Rezkarc-papir-jelzett-fa-keretben-24C39732-cm~II2206830
2206830
10471
376
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 24×32 cm
: scanner