Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1890-1910 körül: Gyümölcsszedő. O... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-feltehetoen-1890-1910-korul-Gyumolcsszedo-Olaj-fa-Fa-keretben-3~II2206848
2206848
10427
376
11000
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1890-1910 körül: Gyümölcsszedő. Olaj, fa. Fa keretben, 30×16 cm
: scanner