Misch Ádám (1935-1995): Szalagos kép (1975 körül). Akvarell, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Misch-Adam-1935-1995-Szalagos-kep-1975-korul-Akvarell-papir-jelzett-az-elejen-paszpa~II2184278
2184278
10397
376
28000
Leírás: Misch Ádám (1935-1995): Szalagos kép (1975 körül). Akvarell, papír, jelzett az elején (paszpartu által takarva) és a hátoldalán, 66×47,5 cm
: karap_norbert