Jelzés nélkül: Lovak. Akril, falemez, sérült, fa keretben, 36×45 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jelzes-nelkul-Lovak-Akril-falemez-serult-fa-keretben-36C39745-cm~II2207484
2207484
10273
376
Leírás: Jelzés nélkül: Lovak. Akril, falemez, sérült, fa keretben, 36×45 cm
: scanner