Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Kopott-jelzessel-antik-cseh-porcelan-mokkas-csesze-aljjal-Kezzel-festett-Kopasokkal~II2195054
2195054
11273
375
Leírás: Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett. Kopásokkal
: kozár_edit