Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Herendi-Viktoria-mintas-kaspo-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-d19-5-cm-m-15-5-cm~II2203448
2203448
11124
375
14000
Leírás: Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d:19,5 cm, m: 15,5 cm
: kozár_edit