Aquincumi porcelán bagoly és malac figura, kézzel festett/matricás, jelzett, apró kopásokkal, 5x5,5 cm, 4x6 cm + Hollóházi porcelán tyúk figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6 cm