Hungária Kerámia Iparművész retró festett, mázas váza, jelzett, kopáso... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/Hungaria-Keramia-Iparmuvesz-retro-festett-mazas-vaza-jelzett-kopasokkal-m-30-cm~II2203323
2203323
11113
375
Art-ceramics
Leírás: Hungária Kerámia Iparművész retró festett, mázas váza, jelzett, kopásokkal, m: 30 cm
: kozár_edit