Militária

Tételek száma: 80

~1945. HR (Hadirokkant) zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. Invalid enamelled Br pin C:UNC
31853.

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. "Invalid" enamelled Br pin C:UNC

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31854.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1956. Április 4-i Díszszemle - Van hazánk, van mit megvédenünk 1956. április 4. aranyozott, zománcozott Br jelvény (25mm) T:2 aranyozás lekopott
31855.

1956. "Április 4-i Díszszemle - Van hazánk, van mit megvédenünk 1956. április 4." aranyozott, zománcozott Br jelvény (25mm) T:2 aranyozás lekopott

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16
~1950-1960. Magyar Néphadsereg III. osztályú harckocsivezető zománcozott kitüntető jelvény (26x65mm) T:2
31856.

~1950-1960. "Magyar Néphadsereg III. osztályú harckocsivezető" zománcozott kitüntető jelvény (26x65mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1951. Közbiztonsági Érem bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. Public Security Medal for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554
31857.

1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1960. Hadsereg Bajnokság bronz fokozat (2xklf, egyik ritkább előfordulású évszámmal ellátott jelvény), arany fokozat (1x) zománcozott jelvény (46x37mm) T:2
31858.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-2 egyik tok sérült NMK.: 615, 696, 624
31859.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.
31860.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1964-1965. A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.
31861.

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év" 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1964-1965. A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.
31862.

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN Munkásőrség - Kiváló Parancsnok Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN Munkásőr festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.
31863.

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN "Munkásőr" festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31864.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft