Militária

Tételek száma: 80

1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration with hallmark on the edge, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF edge error NMK 302.
31841.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2 ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF edge error NMK 302.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Weltkrieg I.R. 93. 1914-1917. (93. Gyalogezred) Br sapkajelvény (47x38mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1917. Weltkrieg I.R. 93. 1914-1917. (World War 93th Infantry Regiment) Br cap badge (47x38mm) C:XF
31842.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Weltkrieg I.R. 93. 1914-1917. (93. Gyalogezred)" Br sapkajelvény (47x38mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "Weltkrieg I.R. 93. 1914-1917. (World War 93th Infantry Regiment)" Br cap badge (47x38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
21
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Tengerész Dandár Század zománcozott Br kitűző, hátlapon 258 sorszámmal (19x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1918. Sailor Brigade enamelled Br bagde, on the back with 258 serial number (19x23mm) C:XF
31843.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Tengerész Dandár Század" zománcozott Br kitűző, hátlapon "258" sorszámmal (19x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Sailor Brigade " enamelled Br bagde, on the back with "258" serial number (19x23mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül A Hazáért / Si Deus pro nobis quis contra nos MCMXXII (Ha Isten velünk, ki ellenünk 1922) T:2 kopott aranyozás NMK 393.
31844.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül "A Hazáért / Si Deus pro nobis quis contra nos MCMXXII (Ha Isten velünk, ki ellenünk 1922)" T:2 kopott aranyozás NMK 393.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1923. III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. Non-military Long Service Cross 3rd Class decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.
31845.

1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. "Non-military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, without hallmark on edge C:XF NMK 418.
31846.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, without hallmark on edge C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, BRONZE hallmark on edge C:XF NMK 418.
31847.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, "BRONZE" hallmark on edge C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2- patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF patina NMK 427., NMK 428.
31848.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2,2- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF patina NMK 427., NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13
1938-1941. Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.
31849.

1938-1941. "Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem" kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. "Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal" decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. National Defence Cross / For the Homeland Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.
31850.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross / For the Homeland" Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1942. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés modern mellszalaggal T:2 Hungary 1942. Hungarian Fire Cross 1st class oxidized war metal decoration with modern ribbon C:XF NMK 443.
31851.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés modern mellszalaggal T:2 Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" oxidized war metal decoration with modern ribbon C:XF NMK 443.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
~1944-1945. Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. Airplane Shooting Badge 1st(?) grade anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a
31852.

~1944-1945. "Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat" préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. "Airplane Shooting Badge 1st(?) grade" anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft