Amerikai Egyesült Államok 1982. "Nagy Amerikai Elnökök" 6db-os aranyozott, ezüstözött fém emlékérem szett, 5db dísztokban (39mm) T:1,1-
USA 1982. 1 Dollar Ag "Great American Presidents Collection" 6 pcs of gilt, silver plated metal commemorative medallions in set, 5pcs in original case (39mm) C:UNC,AU
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP
Ausztria 1854. "Ferenc József császár és Erzsébet bajor hercegnő házasságkötésének emlékére" Br emlékérem, Szign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) T:2 kis ph., patina Austria 1854. Marriage of Emperor Franz Joseph and Duchess Elizabeth of Bavaria, Br medallion "F. JOSEPH. I. KAIS.V. ÖSTR. ELISABETH PRINZ.V. BAYERN / DURCH LIEBE VEREINT 1854" Sign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) C:XF small edge error
Ausztria 1901. "Straubinger testvér operett 100. előadása alkalmából a Bécsi Színházban" emlékzseton aranyozott Ag. Szign.: Warchmann (5,68g/23mm) T:2-,3
Austria 1901. "For the Brother Straubinger operetta 100th performance in the Theater of Wien" commemorative token gilded Ag. Sign: Warchmann (5,68g/23mm) C:VF,F
Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1
Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
Csehszlovákia 1928. "10 éves a köztársaság - Szt. Prokop az ördöggel szánt" jelzett Ag 5 Dukát emlékérem (20,10g/0.987/29mm) szign.: Otakar Spaniel (1881-1955) T:2
Czechoslovakia 1928. "10th Anniversary of the Republic - St. Procop ploughs with devil" marked Ag 5 Ducats commemorative medal (20,10g/0.987/29mm) sign.: Otakar Spaniel (1881-1955) C:XF
Krause X#M1
Csehszlovákia 1976. "Kassai Konzervatórium 1951-1976. A szocialista zenei kultúra alkotóeleme" Br emlékérem (60mm) T:2
Czechoslovakia 1976. "Košice Conservatory 1951-1976. A component of socialist music culture. Konzervatórium Košice 1951-1976. Hudba Súčasť socialistickej kultúry" Br commemorative medallion (60mm) C:XF
Csehszlovákia 1979. "Prágai Vasút Villamosítási Társaság" - 1954-1979. - A Munkaügyi Rend birtokosa" Br emlékérem (59mm) T:2 karc
Czechoslovakia 1979. "Elektrizace Železnic Praha - 1954-1979 - Nositel Řádu Práce (Electrification of Railways Prague - Holder of the Order of Labor)" (59mm) C:XF scratch