Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000018/Aranyozott-ezustAg-gyuru-cirkonia-kovel-jelzett-meret-67-brutto-4-6-g~II2203897
2203897
19053
375
Jewellery
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó: 4,6 g
: karap_norbert