2 000 Ft
Dr. Cholnoky JenÅ‘ (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fÅ‘ és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1929, GyÅ‘zÅ‘ Andor. Második, javÃtott kiadás. Egészvászon-kötés, 4 javÃtott lappal, néhány nagyon kevés oldal foltos. Tulajdonosi névbejegyzéssel.