Reklám

Tételek száma: 99

cca 1890-1935 23 db fejléces számla nagyrészt magyar, nagyrészt mind különféle
13121.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csomagolópapír tervek: Pályi Jenő: Dreher sütemény, Csemiczky Tihamér: Rádióanód. A Magyar Iparművészet mellékletei, Piatnik litográfia. 14x21,5 és 22x17,5 cm
13122.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1907 Budapest, Független Magyarország, VII. évfolyam 64. szám. Könyvbe kötve, 198 p.
13123.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db régi Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, egyik horpadt m: 10 cm
13124.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db régi nagy méretű fém doboz fedéllel, : Goldschmied arany tea, szecessziós-japonizáló illusztrációval, kopott és horpadt, m: 26,5 cm + Schmidt Viktor és fiai bonbon, Budapest-Wien, kopott és horpadt, m: 28 cm
13125.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db régi kocka formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, mindegyik más illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm
13126.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db régi Szent István cikória kávé fém doboz fedéllel, illusztrált a négy évszakkal, kopásnyomokkal, enyhén rozsdás, m: 13 cm
13127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
13128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db Igyunk magyar kávét! Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
13129.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930 Mocznik mustár a legjobb, gyár: Budapest VIII. ker., karton reklámlap, jó állapotban, 35×19 cm
13130.

1930 "Mocznik mustár a legjobb", gyár: Budapest VIII. ker., karton reklámlap, jó állapotban, 35×19 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1954 Badacsony - akvarell-vázlat, szignózott Szűcs Pál, készült az Ismerd meg hazádat turisztikai mozgalom keretében, zsűrizve és elfogadva a Képzőművészeti Alap által, hátoldalon jelezve, 33×25 cm
13131.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Össz. 9 db klf. régi és retró fém doboz (Hezolite rapid gyorsborotvakrém, Szeged paprika, Ceylon tea, stb.), kopott
13132.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft